svařování oceli cnc vypalování práškové lakování renovace a lakování disků kol svařování hliníku svařování nerezu tryskání ohýbání kovoobrábění

Renovace disků kol


Provádím renovaci ocelových disků kol vcelku libovolné velikosti a nově také hliníkových kol, takzvaných elektronů do rozměru 22palců.

Součástí renovace je odstranění původní barvy buď tryskáním nebo chemickou cestou, případně kombinací obojího.

Disky lze v případě potřeby dovařit, vybrousit či dotmelit podle domluvy. Možnost je disky připravit na vytmelení s tím že samoté vytmelení a vybroušení si v rámci úspor provedete sami svépomocí a kola mi přivezete zpět k finálnímu nalakování.

Pro lakování kol používám pouze práškové barvy jejíž výhody najdete v popisku o práškovém lakování.

I pro kola lze využít nekonečné množství barev od klasických až po chromové, metalické, fluorescenční, imitace kovů atd. Vzorník je možné k nahlédnutí v dílně včetně některých lakovaných vzorků.Orientační ceny za sadu, tedy 4ks disků

Otryskání a nalakování plechových disků od 1600,-kč

Otryskání a nalakování AL kol "elektronů" od 2000,-kč
- Ceny jsou orientační, u tryskání závisí na míře znečištění, množství rzi a barvy, také na velikosti či složitosti v případě Al kol. Cena za lakování je brána od základních barev jako například černá, šedá, bílá atd. Některé barvy mohou být o něco dražší, řekněme v řádu +100 až +200kč za sadu jako třeba stříbrná nebo některé dražší odstíny kde může být například některá modrá, fluorescenční, metalické. Dále je u některých barev potřeba krycího laku což následně znamená další příplatek. Pro příklad jsou to chromové barvy, barvy chrom + barevný lak, některé stříbrné barvy či další kde je pak cena zhruba 2500,-kč.

Další práce které lze provést je tmelení a vybroušení škrábanců či vyvaření větších poškození či svaření.


Al disky (elektrony)
Další fotografie v galerii.

Plechové diskyZeptejte se


Jméno

Telefon

Email

Zpráva

Sečti 2 a 2

Kontakt


Josef Vrabec

Dělnická 34

35002

Cheb

IČO: 87964066

Tel: +420 775 021 619