cnc ploty brány branky svařování oceli cnc vypalování práškové lakování renovace a lakování disků kol svařování hliníku svařování nerezu tryskání ohýbání kovoobrábění

Renovace disků kolNavštivte naše nové stránky www.lakovnacheb.cz kde se o renovaci disků dozvíte vše potřené.Provádíme renovaci ocelových disků kol vcelku libovolné velikosti a nově také hliníkových kol, takzvaných elektronů.

Disky lze v případě potřeby dovařit, vybrousit či dotmelit podle domluvy. Možnost je disky připravit na vytmelení s tím že samoté vytmelení a vybroušení si v rámci úspor provedete sami svépomocí a kola k nám přivezete zpět k finálnímu nalakování.

Pro lakování kol používáme pouze práškové barvy jejíž výhody najdete v popisku o práškovém lakování.

I pro kola lze využít nekonečné množství barev od klasických až po chromové, metalické, fluorescenční, imitace kovů atd. Vzorník je možné k nahlédnutí v dílně včetně některých lakovaných vzorků.
- Ceny jsou orientační, u tryskání závisí na míře znečištění, množství rzi a barvy, také na velikosti či složitosti v případě Al kol. Cena za lakování je brána od základních barev jako například černá, šedá, bílá atd. Některé barvy mohou být o něco dražší, řekněme v řádu +100 až +200kč za sadu jako třeba stříbrná nebo některé dražší odstíny kde může být například některá modrá, fluorescenční, metalické. Dále je u některých barev potřeba krycího laku což následně znamená další příplatek.

Další práce které lze provést je tmelení a vybroušení škrábanců či vyvaření větších poškození či svaření.


Al disky (elektrony)
Spousta dalších fotografií v galerii a ještě více na instagramu či facebooku (kovovýroba lakovna cheb)

Plechové diskyZeptejte se


Jméno

Telefon

Email

Zpráva

Sečti 3 a 2

Kontakt


Provozovna:

Josef Vrabec

Na Hrázi 2

35002

Cheb

IČO: 87964066

Tel: +420 775 021 619